Tevékenységek

Ismerd meg tevékenységeinket.

Az Alapítvány tevékenysége jelenleg 3 fő programra osztható.

Több termelő program

Együttműködés a termelőkért. A vidéki minőség és a nagyvárosi igény együttműködése.

Összekötjük a nagyvárosi lakókat azokkal a vidéki termelőkkel, akik elhivatottan és fenntarthatóan termelnek, de nem találnak piacot.

Célunk, hogy növeljük a fenntartható, helyi és vegyszermentes gazdálkodások számát hazánkban, hogy ezzel a városokban új értéket, vidéken pedig új megélhetési lehetőséget teremtsünk.

A program következő mérföldkőve

Cél a mérföldkő elérés 2022 végéig.

A program a 2021. évben szünetelt és 2022 nyarán folytatódik új pályázási időszakkal.

10 új MyFarm kert

6 db elérve

Frissen elért eredmények a programban

• Együttműködési szerződés aláírása 6 termelőponttal.

2020. november 30.

• A kuratórium 7 szerencsés gazdát választott ki, akik részt vehetnek a programban.

2020. november 21.

• A program 2020-as szakaszába 154 gazdajelölt jelentekezett.

2020.november 13.

Több tudás program

Együttműködés az egészségért. A kíváncsiság és a tudás együttműködése.

Összekötjük az egészségszakértőket azokkal az emberekkel, akik fenntarthatóan és egészségesen szeretnének élni.

Célunk, hogy megmutassuk hogyan lehet együtt élni a természettel a 21. században, és hogy példát mutassunk hogyan lehet napjainkban egészségesebben és fenntarthatóbban élni.

A program következő mérföldkőve

Cél a mérföldkő elérés 2022 közepéig.

Receptek és oktatóanyagok készítése

15% készen

• Tervezés elkezdve

2021. november 27.

Több esély program

Együttműködés a rászorulókért. A segíteni vágyók és a rászorulók együttműködése.

Összekötjük a segíteni vágyó embereket azokkal a hazánkban élő gyermekekkel és rászorulókkal, akik nap, mint nap éheznek.

Célunk, hogy csökkentsük az éhező gyermekek, illetve rászorulók számát Magyarországon, és hogy megmutassuk az egészséges táplálkozásnak nem szabad egy különleges kiváltságnak lennie.

A program következő mérföldkőve

Cél a mérföldkő elérés 2022 végéig.

2500 kg zöldség rászorulóknak

2500 kg átadva

Frissen elért eredmények a programban

• 1500 kg vegyszermentesen termesztett zöldség és 10 ezer tojás átadva a MyFarm Partner segélyszervezeteinek

2020.

• Összesen 1000 kg vegyszermentesen termesztett zöldség átadva a Zirzen Janka Gyermekotthonnak és az Oltalom Karitatív Egyesületnek

2020.

• Összesen 1700 darab tojás átadva a Zirzen Janka Gyermekotthonnak és az Oltalom Karitatív Egyesületnek

2020.

Ezt a küzdelmet csak hősökkel lehet megnyerni.

MyFarm Hős Klub

Támogasd az Alapítványt és élvezd a klub előnyeit egész hónapban.