Fenntartható és egészséges ételt mindenkinek.

A Myfarm ételforradalma elkezdődött.

Legyen fenntartható

Mert jelenlegi fogyasztási szokásaink és kiépített gazdálkodási rendszereink a Föld végét jelenthetik.

Legyen egészséges

Mert napjainkban a helytelen táplálkozás több korai halálért felelős, mint a dohányzás.

Legyen mindenkinek

Mert az egészséges táplálkozás nem lehet egy különleges kiváltság, nem függhet a pénztárcától.

A több néha több

A Myfarm 3 fő programja az ételforradalomban.

Több termelő

Célunk, hogy Magyarország bármely pontján elérhetőek legyenek olyan zöldségek, amelyek fenntartható, helyi és vegyszermentes gazdálkodásokból származnak.

A program következő mérföldköve 2021 végéig:

10 új termelőpont

Több tudás

Célunk, hogy megmutassuk hogyan lehet együtt élni a természettel a 21. században, és hogy példát mutassuk hogyan lehet napjainkban egészségesebben élni, táplálkozni.

A program következő mérföldköve 2021 közepéig:

Oktatósorozat fiataloknak

Több esély

Célunk, hogy csökkentsük az éhező gyermekek, illetve rászorulók számát Magyarországon, és hogy megmutassuk az egészséges táplálkozásnak nem szabad egy különleges kiváltságnak lennie.

A program következő mérföldköve 2020 végéig:

1000 kg zöldség rászorulóknak

Legyél Myfarm hős!

Csatlakozz az ételforradalomhoz, legyél a Myfarm hős klub tagja.

Myfarm hős klub

Egy ételforradalmat csak hősökkel lehet megnyerni.

Legyél a hős klub tagja, támogasd az alapítványt havonta akár egy mozijegy árával és élvezd a klub előnyeit egész hónapban.

A Myfarm hős klub 2021-ben indul.