1 tonna zöldség és 1700 darab tojás jutott el a rászorulókhoz

Adni jó!

Bár a MyFarm Alapítvány csak 2020 végén indult el, az alapkoncenciót adó hartai termelőponttal karöltve már ebben az évben is ért el eredményt a Több esély együttműködési programjában.

1 tonna zöldség és 1700 darab tojás

A hartai termelőponttól az év során összesen 1000 tonna zöldség és 1700 darab tojás lett jótékonysági célból eladományozva, ezzel elérve az Alapítvány kitűzött évi célját. Az adományok az alábbi két helyre lettek szállítva:

Mindkét szervezetnek elismerjük és őszintén csodáljuk a munkásságát, mi ezért választottuk őket. Természetesen ahogy bővül a MyFarm helyszínek sora, úgy fog nőni a támogatott helyi közösségek száma is!

Végezetül hasonlóra szeretnénk buzdítani Titeket is!
Nézzetek körül a közvetlen környezetetekben, vegyétek számba, hogy kinek, mivel, hogyan tudnátok segíteni! Ne becsüljétek alá a felajánlásotokat – legyen az bármilyen apró, valakinek hatalmas segítséget jelenthet!

Tags:
,